top of page

11-18, tr

|

Online

Lytiškumas ir vaikystė: ką reikia žinoti?

Atviras seminaras tėvams ir specialistams (-ėms)

Registracija į renginį uždaryta
Kiti renginiai
Lytiškumas ir vaikystė: ką reikia žinoti?
Lytiškumas ir vaikystė: ką reikia žinoti?

Vieta ir laikas

2020-11-18 18:15 – 19:45

Online

Apie renginį

Dauguma  tėvų mažyliams pradėjus čiauškėti ir vis dažniau atrasti visas savo  kūno dalis pradeda nerimauti – ar aš viską darau gerai? Ar esu  pasiruošus (-ęs) kalbėtis lytiškumo temomis su savo vaikais ir kitais  suaugusiais šeimos nariais? Nenoriu, kad mano šeimoje šios temos virstu  nematomu drambliu kambaryje,  noriu, kad auginčiau save ir savo kūną,  savo ir kito privatumą gerbiančią asmenybę.

Kviečiame  pasizoominti  ir pasitikrinti, kurias temas ir kaip reikia aptarti  ikimokykliniame amžiuje su vaikais bei paieškoti atsakymų į Jums rūpimus  klausimus.

Susitikimą  sudarys dvi dalys: pirmoje edukologė Vilma Gabrieliūtė pristatys  svarbiausias įžvalgas, į ką ikimokyklinukų tėvai/globėjai/seneliai turi  atkreipti dėmesį augindami, prižiūrėdami vaikus, o antrojoje atsakys į  Jūsų iš anksto (arba vietoje) surašytus klausimus.

Dažniausiai vaikų tėvams kylantys klausimai: Kaip pradėti pokalbius? O ką jei vaikas nesidomi ir neklausia? Kaip rekomenduojama vadinti vaikų lytinius organus? Ar ir ką sakyti, jei vaikas save liečia? Ką daryti, jei penkiamečiai „demonstruoja“ savo kūną? Iki kokio amžiaus vaikai gali kartu maudytis? Kada jau galima paaiškinti, kaip atsiranda vaikai? O kaip? Kam geriau kalbėtis su dukra/sūnumi – mamai ar tėčiui? Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo?

REGISTRACIJOS ANKETA: shorturl.at/lCX13

Rekvizitai  apmokėjimui:

Paskirtis: Lytiškumas online, Suma: 10 EUR, VšĮ Įvairovės ir edukacijos namai, Sąskaita: LT36 7300 0101 2479 6213

Pasidalinkite apie renginį:

bottom of page