Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar atvykstate į visus Lietuvos miestus ir miestelius?

Dar nebuvo tokios vietos, į kurią nesutiktume atvykti. Važiuojame į visas Lietuvos vietoves!

Kokia lytiškumo ugdymo mokymų kaina?

Skaičiuojant lytiškumo ugdymo mokymų kainą, atsižvelgiame į tai, kokioje Lietuvos vietovėje jie organizuojami, kokios trukmės užsiėmimai ir kiek jų vienu atvykimu galime pravesti. Parašykite mums el.paštu: ivairovesnamai @ gmail.com ir papasakokite Jūsų bendruomenės, mokyklos poreikius, o mes atsiųsime Jums pritaikytą ir apgalvotą pasiūlymą.

Ar išduodate dalyviams pažymėjimus?

Taip, visi mokymuose dalyvavę tėvai ir globėjai, pedagogės, jaunimo darbuotojai, psichinės sveikatos ir
švietimo pagalbos specialistės gauna dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Ar lytiškumo ugdymo užsiėmimai gali vykti merginoms ir vaikinams kartu, ar geriau atskirai?

Vienas lytiškumo ugdymo tikslų yra didinti vaikinų ir merginų bendradarbystę, sutarimą ir vieni kitų pažinimą, kuris reikalingas tiek klasėje, tik tampant kolegomis, būnant draugais ar kuriant santykius.


Siekiant mažinti atskirtį tarp lyčių bei užtikrinant galimybę visiems vaikams gauti visapusišką informaciją, mokiniai užsiėmimams skirstomi į mišrias grupeles (mergaitės ir berniukai kartu). Kadangi gyvename viename pasaulyje, tiek berniukams, tiek mergaitėms svarbu žinoti apie vieni kitų kūno pokyčius, su brendimu susijusius iššūkius bei mokytis bendradarbiavimo, vienas kito supratimo, palaikymo. Siekiame, kad matytume ne tik mūsų skirtumus, tačiau ir panašumus.


Vis dėlto, girdime ir individualius moksleivių poreikius. Jeigu merginos ar vaikinai nori intymaus ir privataus pokalbio – šalia jungtinių mokymų galima organizuoti papildomus užsiėmimus.

Jei neradote atsakymo į savo klausimą - susisiekite el.paštu ivairovesnamai @ gmail.com

©2020 by Įvairovės ir edukacijos namai.