top of page

05-13, kt

|

Nuotolinis seminaras

Lytiškumas vaikystėje: ką turėtume žinoti

Dauguma tėvų mažyliams pradėjus čiauškėti ir vis dažniau atrasti visas savo kūno dalis pradeda nerimauti – ar aš viską darau gerai? Ar esu pasiruošus (-ęs) kalbėtis lytiškumo temomis su savo vaikais ir kitais suaugusiais šeimos nariais?

Registracija baigta
Kiti mokymai
Lytiškumas vaikystėje: ką turėtume žinoti
Lytiškumas vaikystėje: ką turėtume žinoti

Vieta ir laikas

2021-05-13 17:45 – 19:45

Nuotolinis seminaras

Apie renginį

KADA? Gegužės 13 d. 17:45 - 19:45 val. 

KUR? Zoom platformoje. 

KAIP? Registracijos nuoroda: shorturl.at/iwGN1 

KAINA: 12 EUR vienkartinis mokestis arba kviečiame tapti mūsų patreonais (8 EUR): https://www.patreon.com/lytiskumonamai Prisijungimo nuoroda atsiųsime atlikusiems (-usioms) mokėjimą.

Dauguma  tėvų mažyliams pradėjus čiauškėti ir vis dažniau atrasti visas savo  kūno dalis pradeda nerimauti – ar aš viską darau gerai? Ar esu  pasiruošus (-ęs) kalbėtis lytiškumo temomis su savo vaikais ir kitais  suaugusiais šeimos nariais? Nenoriu, kad mano šeimoje šios temos virstu  nematomu drambliu kambaryje, noriu, kad auginčiau save ir savo kūną,  savo ir kito privatumą gerbiančią asmenybę. Kviečiame pasizoominti ir  pasitikrinti, kurias temas ir kaip reikia aptarti ikimokykliniame  amžiuje su vaikais bei paieškoti atsakymų į Jums rūpimus klausimus. Susitikimą  sudarys dvi dalys: pirmoje edukologė Vilma Gabrieliūtė pristatys  svarbiausias įžvalgas, į ką ikimokyklinukų tėvai/globėjai/seneliai turi  atkreipti dėmesį augindami, prižiūrėdami vaikus, o antrojoje atsakys į  Jūsų iš anksto (arba vietoje) surašytus klausimus. Dažniausiai vaikų tėvams kylantys klausimai:  Kaip pradėti pokalbius? O ką jei vaikas nesidomi ir neklausia?  Kaip rekomenduojama vadinti vaikų lytinius organus?  Ar ir ką sakyti, jei vaikas save liečia?  Ką daryti, jei penkiamečiai „demonstruoja“ savo kūną?  Iki kokio amžiaus vaikai gali kartu maudytis?  Kada jau galima paaiškinti, kaip atsiranda vaikai? O kaip?  Kam geriau kalbėtis su dukra/sūnumi – mamai ar tėčiui?  Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo?

www.lytiskumonamai.lt

Pasidalinkite apie renginį:

bottom of page