top of page

09-15, tr

|

Vilnius

Lytinė tapatybė ir seksualinė orientacija - kaip man būti šiose temose?

Kviečiame švietimo pagalbos specialistes (-us) bei visus (-as) besidominčias (-ius) šiomis temomis į seminarą, kuriame atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus apie lytinę tapatybę ir / ar seksualinę orientaciją, aptarsime, kaip šiomis temomis kalbėtis savo aplinkoje ir kaip kartu galime kurti s

Registration is Closed
See other events
Lytinė tapatybė ir seksualinė orientacija - kaip man būti šiose temose?
Lytinė tapatybė ir seksualinė orientacija - kaip man būti šiose temose?

Vieta ir laikas

2021-09-15 17:30 – 20:30; GMT+3

Vilnius, A. Rotundo g. 1, Vilnius 01110, Lithuania

Apie renginį

Seminaro metu nagrinėsime: - Tyrinėsime savo nuostatas apie lytiškumo ir seksualumo temomis; - Paneigsime mitus ir išsiaiškinsime mokslu grįstus faktus apie homoseksualumą, biseksualumą, translytiškumą; - Atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie lytinę tapatybę ir seksualinę orientaciją; - Saugioje erdvėje dalinsimės savo patirtimi, aptarsime pagarbios, palaikančios ir saugios bendruomenės kūrimo gaires.

Seminarą  ves: Lina Januškevičiūtė - lytiškumo ugdymo, žmogaus teisių edukatorė,  mokymų lektorė, savo darbe taikanti neformalaus ugdymo metodus.

Kaina: 20 EUR.

Grupės dydis: iki 16 dalyvių, tad paskubėkite rezervuoti vietą. Registracijos anketa čia: https://forms.gle/L4jswJsiicNzeNgx6

Seminare  užtikrinsime saugią erdvę dayviams (-ėms). Kadangi vietų skaičius  ribotas - prašome nurodyti savo motyvaciją dalyvauti šiame seminare.

www.lytiskumonamai.lt

Pasidalinkite apie renginį:

bottom of page