top of page

02-27, kt

|

Vilnius

Kaip kalbėti apie lytiškumą su vaikais ir paaugliais

Registration is Closed
See other events
Kaip kalbėti apie lytiškumą su vaikais ir paaugliais
Kaip kalbėti apie lytiškumą su vaikais ir paaugliais

Vieta ir laikas

2020-02-27 19:00

Vilnius, Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Puiki galimybė kartu patyrinėti lytiškumo temas saugioje aplinkoje. Šiame susitikime kalbėsime apie paauglystę ir lytiškumą: *Kaip priimti ir palaikyti paauglį - nuo lytinės raiškos iki tapatybės *Kaip kalbėtis apie brendimą ir kūno pokyčius? *Ko reikia, kad paauglys galėtų elgtis atsakingai? *Kaip kalbėtis apie brendimą ir kūno pokyčius? *Pornografija ir jos įtaką paauglystėje *Ką turėtų žinoti tėvai, pedagogai, specialistai: kaip nepavėluoti ir kaip netraumuoti?

Susitikimą ves mokymų vadovė Lina Januškevičiūtė. Lina baigė psichologijos studijas Lietuvoje ir Olandijoje, daug metų dirba neformalaus ugdymo metodais su vaikais, paaugliais bei suaugusiais Lietuvoje ir tarptautiniuose projektuose.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/2RiqbCz

Vietų skaičius ribotas, pirmumo teisė pirmiems užsiregistravusiems. Dalyviams išduodami dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai.

Mokymų medžiaga remiasi PSO ir UNESCO rekomendacijomis, lektorės skatina kritinį mąstymą, suteikia mokslu grįstos informacijos ir žinių, o svarbiausia - didina pasitikėjimą savimi ir padeda suvokti, kaip svarbu kurti tokį ryšį su vaiku, kad jis galėtų mumis pasitikėti ir net sunkiausiose situacijose ateitų pasitarti, kartu ieškoti sprendimų ar gauti reikalingos informacijos. Seminaras pritaikytas tėvams, psichologams, pedagogams, kurie nori auginti ir ugdyti vaikus, gerbiančius save ir savo kūną, savo ir kito privatumą bei gebėti kurti sveikus santykius.

Norite užsisakyti mokymus savo įstaigai? Rašykite ivairovesnamai@gmail.com viečiame į dviejų susitikimų vakarus, kurių metu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:

🧒 PIRMAS SUSITIKIMAS  jau įvyko! Jaukiai ieškojome atsakymų į šiuos klausimus: *Kodėl kalbėtis nepatogu: iš kur ateina mūsų nuostatos? *Kada ir kokiomis lytiškumo temomis reikia kalbėtis su vaiku? *Kaip rekomenduojama vadinti vaikų genitalijas? *Ką daryti, jei penkiamečiai „demonstruoja“ savo kūną? *Kada jau galima paaiškinti, kaip atsiranda vaikai? O kaip? *Ar reikia sunerimti, jei berniukas mėgsta žaisti su lėlėmis? *Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo? *Kam geriau kalbėtis su dukra – mamai ar tėčiui?

Susitikimą vedė edukologė Vilma Gabrieliūtė. Dirbdama 10 metų žmogaus teisių ugdymo srityje, Vilma adaptuoja ir rengia lytiškumo, lygių galimybių ugdymo programas tėvams, pedagogams, psichologams.

www.lytiskumonamai.lt

Bilietai

  • Kaip kalbėti apie lytiškumą

    Kaip kalbėti apie lytiškumą su vaikais ir paaugliais

    20,00 €
    +0,50 € service fee
    Sale ended

Total

0,00 €

Pasidalinkite apie renginį:

bottom of page