top of page

05-05, tr

|

Nuotolinis seminaras

Ką reikia žinoti apie seksualinę orientaciją ir lytinę tapatybę?

Kviečiame švietimo pagalbos specialistes (-us) į seminarą, kuriame atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus apie lytinę tapatybę ir / ar seksualinę orientaciją, aptarsime, kaip šiomis temomis kalbėtis su moksleiviais, tėvais, kolegomis, kaip kartu galime kurti saugią, įtraukią ir pagarbią aplink

Registration is Closed
See other events
Ką reikia žinoti apie seksualinę orientaciją ir lytinę tapatybę?
Ką reikia žinoti apie seksualinę orientaciją ir lytinę tapatybę?

Vieta ir laikas

2021-05-05 17:00 – 20:00

Nuotolinis seminaras

Apie renginį

𝗦𝗲𝗺𝗶𝗻𝗮𝗿𝗮𝘀  𝘀̌𝘃𝗶𝗲𝘁𝗶𝗺𝗼 𝗽𝗮𝗴𝗮𝗹𝗯𝗼𝘀 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗶𝗮𝗹𝗶𝘀𝘁𝗮𝗺𝘀.

KADA? Gegužės 15 d. 17:00 - 20:00 val.

KUR? Zoom platformoje.

KAIP? Grupės dydis: iki 15 dalyvių. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/uaKtfpmKncgpQF818. Prisijungimą atsiųsime dieną prieš seminarą.

KAINA: 20 EUR 

Seminare  užtikrinsime saugią erdvę dayviams (-ėms). Kadangi vietų skaičius  ribotas - prašome nurodyti savo motyvaciją dalyvauti šiame seminare.

Seminarą  ves: Lina Januškevičiūtė - lytiškumo ugdymo specialistė, užsiėmimų ir  mokymų lytiškumo ugdymo, žmogaus teisių temomis lektorė, savo veikloje  naudojanti neformalaus ugdymo metodus.

Visuomenėje  vyraujantys lyčių stereotipai, kokybiško, visuminio, mokslu grįsto  lytiškumo ugdymo trūkumas, dažnai užkerta kelią atviram ir priimančiam  santykiui su įvairiais mokyklos bendruomenės  nariais.

Kviečiame  švietimo pagalbos specialistes (-us) į seminarą, kuriame atsakysime į  dažniausiai kylančius klausimus apie lytinę tapatybę ir / ar seksualinę  orientaciją, aptarsime, kaip šiomis temomis kalbėtis su moksleiviais,  tėvais, kolegomis, kaip kartu galime kurti saugią, įtraukią ir pagarbią  aplinką tiek mokyklos bendruomenėje, tiek  visuomenėje.

Seminaro metu: - Tyrinėsime savo nuostatas lytiškumo temomis; - Paneigsime mitus ir išsiaiškinsime mokslu grįstus faktus apie homoseksualumą, biseksualumą, translytiškumą; - Atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie lytinę tapatybę ir seksualinę orientaciją; - Saugioje erdvėje dalinsimės savo patirtimi, aptarsime pagarbios, palaikančios ir saugios bendruomenės kūrimo gaires.

www.lytiskumonamai.lt

Pasidalinkite apie renginį:

bottom of page